Hallitus ja toimihenkilöt

Suomen käsityöyrittäjät SKYT ry

– hallitus –

puheenjohtaja Marjaana Laajakoski marjaana.laajakoski@skytry.fi
varapuheenjohtaja Annukka Mäkelä annukka.makela@skytry.fi
sihteeri Tarja Anttila tarja.anttila@skytry.fi
jäsen Pia Temisevä pia.temiseva@skytry.fi
jäsen Hilla Melgin hilla.melgin@skytry.fi
jäsen Mari Yli-Kivistö mari.ylikivisto@skytry.fi
jäsen Riitta Kuusisto riitta.kuusisto@skytry.fi
varajäsen Johanna Anttila johanna.anttila@skytry.fi
varajäsen Hannele Rusila hannele.rusila@skytry.fi

– toimihenkilöt –

taloudenhoitaja & jäsenrekisterin hoitaja Päivi Vikberg talous@skytry.fi